Реалії життя

  Хочу Вам розповісти, як деякі злодюжки заробляють на хліб із маслом.

реалії життя
Реалії життя

             

        Часто, якщо ми губимо важливі речі (наприклад, документи), останньою надією віднайти втрачене залишається оголошення на онлайн-ресурсах бюро знахідок. Однак будьте готові до того, що людина, яка буцімто знайшла вашу річ і прагне її повернути, може принести вам ще більше турбот.    

 

       Буквально через 15 хвилин після розміщення оголошення про втрату гаманця із студентським квитком та пропускним до університету, мені подзвонив якийсь чоловік і звелів вимкнути телефон, якщо я хочу повернути втрачені документи, і передзвонити з іншого (чому - не зрозуміло). Умови виконала, після чого чоловік попрохав 200 гривень за повернення студентського та пропускного. На питання, чи не вистачило йому вкрадених грошей із гаманця, відповів, що йому його віддали уже без грошей (хто/що/чому – теж не ясно). Я вже була готова погодитися на пропозицію, та, на щастя, здогадалася запитати у чоловіка номер мого студентського квитка. Він одразу заметушився, сказав, що передзвонить через 5 хвилин.

       Насправді, «передзвінка» я так і не дочекалася, та мораль цієї історії така: будьте обачні і не ведіться на подібні пропозиції. Я була дуже близька до того, щоб зробити помилку. Сподіваюся, ті, хто прочитає цю невеличку статтю, не дадуть злодієві навіть шансу ошукати себе у такий спосіб.

Ліна К.     

На головну                  

 

Залишайте коментарі! Мені надзвичайно важлива саме Ваша думка!

Write a comment

Comments: 0

Кнопка сайту

Моя правда - комп'ютери і не тільки

<a href="http://mykit.jimdo.com/" target=_blank><img src="http://u.jimdo.com/www54/o/s174e7a2e65579768/img/i80619ee0bc08d65e/1354027211/std/image.gif" border="0" title="Моя правда - комп'ютери і не тільки" width="120" height="50"></a>

Благотворительная организация «СИЯНИЕ НАДЕЖДЫ»
Счетчик PR-CY.Rank
Проверить тИЦ и PR
Яндекс.Метрика