CCleaner

Програма для догляду за системою

          Безкоштовна утиліта CCleaner призначена для очищення системи та реєстру від сміття: тимчасових файлів Інтернету, тимчасових файлів створених популярними браузерами чи програмами, а також для очищення невірних розширень типів файлів, відсутніх додатків або недійсних записів в реєстрі Windows .   Далі ...

1. "Очистка" - закладки "Windows" і "Приложення

CCleaner - очистка Windows
CCleaner - очистка Windows
CCleaner - очистка приложень
CCleaner - очистка приложень

        По замовчуванню в програмі виставлені оптимальні варіанти очистки, тому спочатку  натискаємо "Аналіз" потім "Очистка".

2. "Реєстр"

       Спочатку  натискаємо "Пошук проблем" потім " Виправити". На запитання утиліти CCleaner "чи не бажаємо ми зберегти резервну копію змін" натискаємо "Так" або «Ні», на Ваш вибір (на мою думку, зберігати не обов'язково).

CCleaner - очистка реєстру
CCleaner - очистка реєстру

         Далі натискаємо "Виправити" (у даному випадку виправляємо помилки по одній ), або ж "Виправити відмічені" (виправляємо усі відмічені) – на Ваш вибір.

CCleaner - очистка реєстру
CCleaner - очистка реєстру

3. "Сервіс" - закладка "Автозавантаження"

У даній закладці можна побачити які програми чи процеси завантажуються при включенні ПК. Тут можна відключити непотрібну при завантаженні ПК програму чи процес, для цього необхідно вибрати її і натиснути «Виключити». Не раджу відключати програми чи процеси, які завантажуються з папки "Windows", якщо Ви не впевнені у її непотрібності: папка  "Windows" – це папка операційної системи і тому після перезавантаження Вашого ПК ОС може неправильно працювати. При відключенні програми з папки "Program Files" може не працювати лише якась програма, що не так страшно. :)

CCleaner - автозавантаження
CCleaner - автозавантаження

4. "Налаштування" - закладка "Додатково"

Налаштування - закладка "Додатково"
Налаштування - закладка "Додатково"

         Тут можна відмітити ще пункт "Видаляти з корзини". І якщо регулярно користуватися утилітою CCleaner, то вручну корзину очищати не потрібно. :)

        Є ще й інші пункти та закладки утиліти CCleaner, але я рекомендую користуватися ними більш досвідченим користувачам щоб не наробити шкоди системі. Удачі! :)

Завантажити безкоштовну утиліту CCleaner з офіційного сайту можна     тут...

                                                                    або

http://ccleaner.org.ua/  

          Не забуваємо коментувати.

Write a comment

Comments: 0

Кнопка сайту

Моя правда - комп'ютери і не тільки

<a href="http://mykit.jimdo.com/" target=_blank><img src="http://u.jimdo.com/www54/o/s174e7a2e65579768/img/i80619ee0bc08d65e/1354027211/std/image.gif" border="0" title="Моя правда - комп'ютери і не тільки" width="120" height="50"></a>

Благотворительная организация «СИЯНИЕ НАДЕЖДЫ»
Счетчик PR-CY.Rank
Проверить тИЦ и PR
Яндекс.Метрика