Автосерфінг - те ж саме, що і ручний серфінг, тільки не потрібно нічого підтверджувати. Просто запускаете автосерфінг і лягаєте спати чи йдете займатись своїми справами. Автосерфинг буде працювати сам. При реєстрації необхідно вказати адресу Вашого сайту, якщо його на даний момент немає, то введіть Ваше реферальне посилання від будь-якого спонсора. Зароблені кредити можна витратити на разкручування сайтів або продати за WebMoney.

SurfSitMoney

Система SurfSitMoney была создана, чтобы облегчить процесс раскрутки новых проектов в сети Интернет. После создания проекта достаточно разместить на нем один или несколько кодов системы (при установке всех кодов эффект максимален) и получить небольшую начальную группу посетителей. Достаточно нескольких человек в день, которые будут просматривать страницы этого сайта, чтобы получить многих других посетителей. Коды системы, предназначенные для установки на сайте, позволяют автоматизировать процесс получения кредитов для раскрутки сайта. Вы будете получать кредиты с ваших посетителей. При этом достаточно только наблюдать за процессом и не предпринимать никаких действий.

eBesucher

Реклама в системе обмена посетителями и обмена письмами

eBesucher  - німецька САР , всі розрахунки в якій відбуваються через власні кредити BTP (серфінг) і MTP (пошта) . Взагалі ebesucher.de можно порівняти з емітентом кредитів  LOSE ( klammlose ) klamm.de , найпоширенішим ( як у нас webmoney ) засобом розрахунку САР на територии Німеччини тому , що кредити eBesucher (EB) використовуються також і багатьма іншими немецькими спонсорами . Кредити EB легко обмінюються на LOSE , а ті, в свою чергу, легко продаются . Реєстрація , а основне можливість зарабітку доступна жителям любої країни.
  Кільківсть зароблених кредитів протягом доби постійно змінбється , в середньому виходить 6000 - 7000 BTP ( меньше 5000 не буває) .
  Cайти ніколи не закінчуються, серфинг стабільний . Листів приходить не багато , максимум 8-11 в день( як хзвикло 4-6), але кредити MTP в 50-60 раз дорожче BTP кредитів . Зарабіток самий простий - включив і забув, а грошики капають. Сума не велика , проте і без надмірних зусиль. Вивести свої перші кредити з системи можна через 7 днів після реєстрації .

WebSurf

Автоматический серфинг

WebSurf.ru – чудовий ресурс для розкручування вашого сайту чи  блога. Участь в цьому автосерфингу безкоштовна для жителів всіх країн світу. Зразу після простої реєстрації, вам начисляють невеликий бонус в розмірі 35 кредитів. Далі, вам необхідно буде скачати програму, з допомогою якої буде проходити автосерфінг. За покази сайтів вам будуть нараховуватись кредити.
Що ж з ними робити? Вивести їх неможливо! Проте ці кредити, ви можете витратити на розкручування власного сайту або використати для створення банерної реклами всередині серфінга. 
Таким чином, ви отримуєте безкоштовних і унікольних відвідувачів на свій сайт, тим самим підвищуєте позиції сайта в рейтингах (наприклад рамблер, мейл і т.д.). Також, 5 кращих користувачів за месяць нагороджуються кредитами. За кажного реферала 40кр + 20% від зароблених ним кредитів! За разміщення свого посилання на вашому сайті вы отримуєте 35кр. 
На сайті є ще дуже багато різних бонусів.Одним словом WebSurf.ru – один із самих найкращих ресурсів для автосерфінгу!  Реєструйтесь і розкручуйте свої сайти.

Кнопка сайту

Моя правда - комп'ютери і не тільки

<a href="http://mykit.jimdo.com/" target=_blank><img src="http://u.jimdo.com/www54/o/s174e7a2e65579768/img/i80619ee0bc08d65e/1354027211/std/image.gif" border="0" title="Моя правда - комп'ютери і не тільки" width="120" height="50"></a>

Благотворительная организация «СИЯНИЕ НАДЕЖДЫ»
Счетчик PR-CY.Rank
Проверить тИЦ и PR
Яндекс.Метрика