Заробіток на контекстній рекламі.

Всі види заробітку в інтернеті приносять свій дохід, але без створення свого сайту заробляти в Інтернеті великі гроші не вийде. Не бійтеся зробити свій перший сайт, це не так складно, як здається. Можете створити сайт в системі Ucoz чи  Jimdo. Все що вам потрібно зробити, це зареєструватися в системі, вибрати шаблон для сайту і сайт автоматично згенерується. Все, що залишиться зробити вам - це наповнити сайт цікавим контентом.
Контекстна реклама - це різновид динамічного розміщення інтернет реклами. Як правило, рекламне оголошення доповнює тематику сайту, де вона розміщується. Контекстна реклама може розміщуватися як банер, так і текстове повідомлення.
Для заробітку на контекстній рекламі необхідно зареєструватися в партнерській програмі на сайті, що надає контекстну рекламу, дочекатися поки ваш сайт пройде модерацію (зазвичай займає не більше 2-3 хвилин) і вставити на сторінки свого сайту блоки з контекстною рекламою. З цього моменту, Ви починаєте отримувати гроші за кожен клік відвідувачів Вашого сайту з цього блоку контекстної реклами.
  З вищевикладеного Ви, напевно, вже зрозуміли, що найголовніша умова хорошого заробітку на контекстній рекламі - це наявність досить популярного сайту. В мережі дуже багато інформації про створення і розкручування сайтів, залучення відвідувачів на сайт, тому описувати ці технології я не буду.
Хотілося б підкреслити, що заробіток на контекстній рекламі - один з найшвидших заробітків в інтернеті. Що стосується величини заробітку, то, безсумнівно, буде потрібно якийсь час (створення сайту, його розкручування), щоб досягти гарного доходу на місяць.
Отже, перейдемо до партнерів, з якими я працюю і рекомендую Вам працювати:

1. TAK.RU

Почати працювати з Tak.ru легко, так як в систему приймають будь-які сайти, незалежно від відвідуваності, наявності платного хостингу та інших застережень. Вам просто достатньо мати свій сайт і зареєструватися в системі.
  Заробити можна двома способами: транслювати на своєму сайті оголошення рекламодавців або залучати в систему інших вебмайстрів.
  У першому випадку, ви будете отримувати гроші за кожен клік, досконалий по оголошеннях від Tak.ru на своєму сайті. Хотілося б підкреслити, що за кліки Tak.ru нараховує найбільший відсоток з усіх інших систем контекстної реклами. Якщо інші беруть собі половину вартості кліку, то система Tak.ru платить вам 75%.
  У другому випадку, вам будуть платити 10% від заробітку кожного залученого вами вебмайстра.
Кожен клік реєструється в системі, і ви можете побачити IP-адреси, з якого був клік, час вчинення кліка, посилання рекламодавця. Правда така статистика ведеться тільки за останню добу. Мінімальна сума виводу відсутня. Tak.Ru виплачує будь-які, навіть дрібні суми, відразу.

2. WMLink

WMlink.ru - рекламный брокер

Система виступає як альтернатива Tak.ru. Для заробітку грошей у системі Wmlink потрібно розмістити на своєму сайті блок з оплачуваними посиланнями. Після переходу за посиланням відвідувачів сайту на ваш баланс буде зараховано винагороду.
  Система Wmlink дозволяє створювати білий список реклам, тобто тих реклам, які Ви хочете бачити у себе на сайті. Wmlink, як і Tak виплачує 75% від вартості посилання, зазначеної рекламодавцем.
Вивести гроші із системи не проблема. Виплати відбуваються миттєво, відсутня мінімальна сума для виплати. Загалом, система Wmlink добре доповнює Tak.

3. WM-Kopeyka

$$$ для web-мастеров

  Отпримати перший прибуток від реклами ви можете вже через 10-15 хвилин. Ніякого попереднього дапуску в мережу не потрібно. Виконується "пост-модерація" площадок на їх відповідність правилам сервісу.
   Власник площадки (сайту) отримує більшу частину грошей рекламодавця (75%). Дохід партнера складає 10%, решта 15% - комісія сервису. Недивлячись на низькі початкові ставки за клік для рекламодавців, реальні середні разцінки явно вищі завдяки алгоритмам аукціона. Сайты, разміщені на безкоштовних хостингах працюють на рівні з іншими. Їх власники також можуть заробляти на рекламі. 
   Мінімальна сума виплати відсутня. WM-Kopeyka.Ru виплачує любі, самі дрібні, суми зразу і автоматично. Платежі можна запитувати декілька разів в день. При цьому на балансі затримується сума за кліки, які були виконані на протязі останніх 24 годин. Це зроблено для захисту інтересів рекламодавців (пост-модерація трафіка).

4. Links-Wm

links-wm.ru - рекламный брокер

  Досить цікавий сервіс. Варто познайомитись з ним ближче.

  Для заробітку потрібно зареєструватись, встановити на свій сайт блок посилань, відредагувати і все - перевіряйте баланс та знімайте гроші.

  При прогляді реклами з Вашого сайту робити необхідно лише один клік по одній рекламі бо всі послідуючі кліки система сприйме як накрутку (контролює IP). Проте ціна одного кліка 20 - 40 копійок.

5. LiveCLIX

Потрібно зареєструватись в системі та додати Ваш сайт в базу данних LiveCLiX, в якості рекламної площадки. Площадка стає активною миттєво після натискання кнопки «Добавить площадку». 
Потім редагуємо зовнішній вигляд блоку посилань. Далі отримуємо і розміщуємо на сторінках свого сайту компактний JavaScript-код для Вашої площадки. Підтримка PHP чи якихось «хитрих» технологій не потрібно. Код буде повністю працездатний на любих сайтах. Все.

Через декілька хвилин на сторінках Вашого сайту, де Ви размістили код LiveCLiX, почнуть демонструватись рекламні объяви. Якщо клікнути по якому-небудь з них, на Ваш рахунок зарахується сума, розмір якої визначається внутрішнім рейтингом Вашої площадки, рекламодавцем, а також якістю трафіка.

6. Tizreklama

14 видов рекламы(в одном месте).

Акция:Принимаются сайты с любой тематикой и посещаемостью!

  Выплаты на Webmoney wmz по запросу от 3$,минус-комиссия WebMoney,не огрониченное кол-во раз в день,без зодержек.  Модерация,новых сайтов,проводится без выходных.

7. People-group

Компания People Group предлагает своим клиентам все преимущества комплексного подхода с использованием передовых технологий интернет-рекламы, которые позволяют достичь цели кротчайшим путем.

8. On-seo

On-Seo.Ru Биржа Покупки и продажы трафика!

В системе общий аккаунт как для вебмастеров, так и для рекламодателей, что позволяет пользователям как покупать, так и продавать трафик без переходов в разные аккаунты.
Рекламодателям и вебмастерам предоставляется подробная статистика по переходам, это позволяет отслеживать и контролировать весь объём трафика.

9. Knb24

Биржа щедро выплачивает 80% от средств потраченных рекламодателем.
Выгодная Реферальная система - с дохода каждого приведенного вами человека вы зарабатываете 10%, вы можете создать себе пассивный зароботок. 
Выплаты на бирже производятся раз в сутки. Минимальная сумма выплаты всего $1 USD.

10. Robotex

Mногофункциональная система контекстной рекламы, обеспечивающая полнотекстовое сканирование рекламных площадок, и использующая самые современные технологии и собственные ноу-хау для поведенческого анализа и определения предпочтений пользователей сети. С помощью кодов наших рекламных систем, размещенных на тысячах Интернет-ресурсов, мы анализируем предпочтения более, чем 5.000.000 пользователей сети, ежедневно.

11. Tizzer

Для заработка денег в нашей системе Вам нужно разместить на своем сайте наш блок с оплачиваемыми ссылками. После перехода по ссылке на Ваш баланс будет зачислено вознаграждение. Партнерская программа от Тиззер.Ру позволяет получать 10% непосредственно от прибыли привлеченного Вами человека, либо от рекламных трат в нашей системе.

 

12. Evrotrafik

13. Kontekru

Мы выплачиваем 75% от стоимости ссылки, указанной рекламодателем.

Кнопка сайту

Моя правда - комп'ютери і не тільки

<a href="http://mykit.jimdo.com/" target=_blank><img src="http://u.jimdo.com/www54/o/s174e7a2e65579768/img/i80619ee0bc08d65e/1354027211/std/image.gif" border="0" title="Моя правда - комп'ютери і не тільки" width="120" height="50"></a>

Благотворительная организация «СИЯНИЕ НАДЕЖДЫ»
Счетчик PR-CY.Rank
Проверить тИЦ и PR
Яндекс.Метрика