Заробіток на кліках - це перший заробіток будь-якого новачка в сфері Інтернет бізнесу. Як би не критикували цей рід діяльності, з нього починали навіть найвідоміші гуру Інтернету. Я вважаю, що заробіток на кліках - це перший і необхідних крок на шляху отримання постійного доходу з Інтернету.
      Суть заробітку на кліках в тому, що ви проклікуєте рекламні сайти, або читаєте платні листи, що містять рекламу цих сайтів, або серфите, тим самим підвищуючи їх відвідуваність. За перегляд сайту рекламодавець, тобто господар цього самого сайту,  вам платить. 
      Кожен спонсор має свою систему рефералів, тобто людей, яких залучив користувач. Він отримує невеликий відсоток від заробітку своїх рефералів, АЛЕ, що найголовніше, цей відсоток платить СИСТЕМА, реферал НІЧОГО не втрачає. Реферали отримують бонуси від системи і також від реферера (наприклад, додаткову кількість листів або кліків). Тому вирішувати вам, ставати чиїмсь рефералом чи ні. Але рано чи пізно вас все одно виставлять на біржу рефералів, де вас обов'язково хто-небудь купить.

Кнопка сайту

Моя правда - комп'ютери і не тільки

<a href="http://mykit.jimdo.com/" target=_blank><img src="http://u.jimdo.com/www54/o/s174e7a2e65579768/img/i80619ee0bc08d65e/1354027211/std/image.gif" border="0" title="Моя правда - комп'ютери і не тільки" width="120" height="50"></a>

Благотворительная организация «СИЯНИЕ НАДЕЖДЫ»
Счетчик PR-CY.Rank
Проверить тИЦ и PR
Яндекс.Метрика