Найбільш відомими електронними платіжними системами є WebMoney, Яндекс.Деньги, Rupay, PayPal і E-Gold, LigPay, AlertPay.

WebMoney

  Почала працювати в 1998 році. Платіжна система WebMoney Transfer (Вебмані трансфер) є, мабуть, однією з найбільш поширених. Яким би способом Ви не заробляли в Інтернеті, ККД буде вище, якщо на Вашому комп'ютері, КПК або мобільному телефоні буде встановлено WebMoney Keeper - клієнтська програма, що дозволяє користувачеві отримувати і відправляти електронні гроші (WM) в реальному часі.
   За допомогою WebMoney можна оплачувати послуги мобільного зв'язку, Інтернет, хостинг, комунальні послуги у столиці, оплачувати товари в більшості Інтернет-магазинів і багато іншого.
  Як і в інших електронних платіжних системах, у WebMoney основним способом введення і виведення грошей є банківський переказ, але поповнити рахунок можна за допомогою картки WebMoney, поштовим переказом або обмінявши іншу валюту на WM в одному з обмінних пунктів.
Комісія за переказ грошей іншому учаснику системи - 0.8%.

"Яндекс Деньги"

   Чинна з 2002 року платіжна система PayCash (торгова марка - Яндекс.Деньги) дозволяє користувачам керувати своїм рахунком за допомогою Яндекс.гаманця (веб інтерфейс) або Інтернет.гаманця (клієнтська програма).
   Більшість Інтернет-магазинів приймають до оплати Яндекс.Деньги (ЯД). За допомогою цих електронних грошей можна заплатити за мобільник, супутникове телебачення, інтернет та інші послуги, робити миттєві грошові перекази на гаманці інших учасників.
   Поповнити рахунок можна банківським або поштовим переказом, кредитною карткою, за допомогою передоплаченої картки Яндекс.Деньги або обмінявши іншу валюту на ЯД.
   При проведенні транзакцій, з одержувача платежу стягується комісія в розмірі 0,5%. Комісія в розмірі 3% стягується при виведенні коштів з системи на банківський рахунок клієнта.

Rupay

  Система електронних платежів Rupay (Рупэй), що працює з 2002 року, хоча і поступається за популярністю описаним вище, але має одну величезну перевагу - в Rupay не стягується комісія за переведення грошей всередині системи. Перевести гроші можна навіть на неіснуючий ще гаманець - одержувачу відправляється повідомлення по e-mail або за допомогою SMS на мобільний телефон, і він може отримати платіж, коли зареєструється.
   Поповнити рахунок у Rupay можна за допомогою банківського переказу або з інших платіжних систем (Яндекс.Деньги, WebMoney та ін.).
   Для роботи з Rupay не вимагається установки додаткового програмного забезпечення на комп'ютер, вона здійснюється через веб інтерфейс.

PayPal

   Paypal (Пэйпал) - це найбільша світова електронна платіжна система, заснована в 1998 р., кількість користувачів якої перевищує 150 млн. чоловік. Вона є підрозділом компанії eBay.
   Процедура реєстрації досить складна. Після реєстрації облікового запису, потрібна його верифікація: перевірочне списання невеликої суми грошей з рахунку клієнта, що дозволяє ідентифікувати власника кредитної картки.
   Керування рахунком проводиться за допомогою веб інтерфейсу. Щоб перевести гроші на рахунок іншого користувача Paypal достатньо лише знати його e-mail.
   Для громадян країн СНД дозволено реєстрацію в Paypal, але немає можливості приймати платежі від інших учасників. За неперевіреною поки інформацією, за допомогою системи z-payment наші громадяни можуть приймати платежі від користувачів Paypal.

E-Gold

   У 1996 р. була запущена електронна платіжна система E-Gold. Незважаючи на присутність в історії системи гучних скандалів, пов'язаних з пропажею коштів з рахунків клієнтів, E-Gold дуже популярна, а кількість її користувачів перевищує 3 млн. чол.
   Крім комісії в 1% (до $0.5) від суми переказу, E-Gold стягує щомісячну плату 0.8% за зберігання коштів на рахунку.

Рапіда

  Rapida (Рапіда) - сервіс для оплати комунальних платежів, мобільного зв'язку, кредитів та інших послуг, що працює через мережу поштових відділень РФ. Для здійснення платежу потрібно роздрукувати бланк з реквізитами і здійснити оплату на пошті.

LigPay

  LiqPAY - це нова система миттєвих платежів. LiqPAY запущена на ринок ПриватБанком - який є одним з найбільших банків України.
   Працювати з Liqpay - просто: всі платежі здійснюються за допомогою свого мобільного телефону. При цьому перевагою системи LiqPay є те, що при виведенні грошей використовується існуюча система банкоматів, а також з переказами можна працювати з допомогою мобільного телефону без відвідування спеціальних пунктів.
   Для введення грошей в систему знадобиться карта Visa або MasterCard будь-якого банку не має обмежень на інтернет-транзакції. Виводити можна на Visa (за винятком prepaid card), в будь-якому банкоматі. Користувачі LiqPAY не повинні відчувати проблем, де можна отримати гроші.
   Для роботи з LiqPay необхідно зареєструватися. Унікальним ідентифікатором в платіжній системі служить номер мобільного телефону, а пароль приходить вам від системи по SMS при кожній операції.
   Щоб ввести гроші в систему LiqPAY, потрібно зайти на LiqPay.com, і клацнути по посиланню "Відправити гроші з картки на телефон".
   Після цього зв'язавшись з Call центром Вашого банку по телефону, вказаному на Вашій карті або в найближчому відділенні вашого міста, просіть оператора відпустити Ваші гроші.
   Далі вказуєте в міжнародному стандарті номер телефону, валюту, в якій хочете здійснити списання (долар США, євро, російський рубль і українська гривня), суму - скільки саме хочете списати, натисніть "Далі" і підтвердіть правильність введеної Вами інформації.
   Після приходу SMS-повідомлення з одноразовим паролем на Ваш номер телефону, введіть його. Потім вводите реквізити кредитної картки, після цього на телефон прийде SMS про підтвердження переказу на Ваш рахунок.

Кнопка сайту

Моя правда - комп'ютери і не тільки

<a href="http://mykit.jimdo.com/" target=_blank><img src="http://u.jimdo.com/www54/o/s174e7a2e65579768/img/i80619ee0bc08d65e/1354027211/std/image.gif" border="0" title="Моя правда - комп'ютери і не тільки" width="120" height="50"></a>

Благотворительная организация «СИЯНИЕ НАДЕЖДЫ»
Счетчик PR-CY.Rank
Проверить тИЦ и PR
Яндекс.Метрика