Mon

08

Jul

2013

Який мій IQ?

Тест на визначення інтелектуального потенціалу

Тест IQ
Тест IQ

       Тест визначення інтелектуального потенціалу, відомий як тест IQ (Intelligence Quotient), розроблений Гансом Айзенком у сорокові роки XX століття.

         Перші тести IQ були розроблені Гансом Айзенком з метою створення раси надлюдей. При створенні тестів він спирався на ідею, що для кожного віку є свої норми IQ .

           А взагалі, тести IQ розробляються таким чином, щоб 50% людей мали IQ між 90 та 110 (діапазон норми), 25% — нижче 90 та 25% — вище 110.

                                                                                                  Далі ... 

Read More 5 Comments

Thu

14

Mar

2013

Ким бути?

Ким бути?
Сама важлива професія - бути людиною

І знову про професії … На мій погляд,  наразі це найгостріша та найважливіша тема як у випускників так і у їхніх батьків. Розгубленість... Вагання... Куди піти? Що обрати?

Ця стаття розрахована найперше на тих читачів, які ну зовсім не знають в яку сторону їм податися або ж сумніваються в тому, що обрали.  Давайте спробуємо розібратися, чого ж ми хочемо насправді в цьому житті, в якій професії ми будемо відчувати себе комфортно?

А допоможе нам тест професійного спрямування Е.Клімова, який наведений нижче, але спочатку трохи теорії.  Далі ... 

Read More 0 Comments

Wed

12

Dec

2012

Перевір своє технічне мислення

           ТЕХНІЧНЕ МИСЛЕННЯ  - це розумова діяльність, яка спрямована на виконання різноманітних технічних завдань. За Арістотелем мислення є частиною душі, іншою її частиною є відчуття. Прислухайся до себе, що тобі більше до вподоби, розв'язувати задачі з математики або ж, скажімо, з фізики, чи писати твори та перекази, а може малювати чи займатися музикою?

      Якщо ти надаєш перевагу точним наукам, спробуй пройти тест на дослідження наочно-образного технічного мислення.  Далі ... 

 

Read More 0 Comments

Tue

27

Nov

2012

Як знайти себе у світі професій

     Ще будучи дітьми, ми мріяли про те, ким будемо у майбутньому. Політ дитячої фантазії не знав меж: співак, актор, космонавт, продавець... Але з часом мимоволі усміхаєшся при думці, що бажання бути, приміром, артистом було колись твоєю мрією…

     Що ж найголовніше при виборі професії?

На мою думку, це насамперед визначити:

  •  "Що я хочу?" – визначення професійних мотивів (інтерес до якоїсь справи, престижність, популярність, затребуваність професії, хороші умови праці, зарплата, кар'єрний ріст і т.д.)
  •  "Що я можу?" – питання вивчення свого характеру, темпераменту, своїх здібностей і можливостей.

     Для визначення професійної спрямованості пропоную пройти невеличкий тест. Сподіваюсь, це допоможе Вам визначитися з вибором майбутньої професії. Далі ...

Read More 3 Comments

Кнопка сайту

Моя правда - комп'ютери і не тільки

<a href="http://mykit.jimdo.com/" target=_blank><img src="http://u.jimdo.com/www54/o/s174e7a2e65579768/img/i80619ee0bc08d65e/1354027211/std/image.gif" border="0" title="Моя правда - комп'ютери і не тільки" width="120" height="50"></a>

Благотворительная организация «СИЯНИЕ НАДЕЖДЫ»
Счетчик PR-CY.Rank
Проверить тИЦ и PR
Яндекс.Метрика