Fri

02

Dec

2016

Додатковий заробіток без капіталовкладень, або найпростіший спосіб заробити, не відриваючи свою дупу від комп'ютера.

     

 

          Життя непередбачуване, і це треба визнати як аксіому! А світові по великому рахунку наплювати на твої амбіції, самоповагу і відчуття. Та не шукай винних і не звинувачуй людей, що тебе оточують, у своїх невдачах. Вчись на них, роби висновки і все можливе щоб здійснювати свої мрії!

               Коли тобі 25 і ти незадоволений роботою, рівнем заробітної плати, бо малоймовірно, що тобі платитимуть 20 тисяч гривень в місяць чи запропонують очолити підприємство одразу після закінчення вишу, ну звісно, якщо ти не родич якогось великого боса, але тобі 25 і все попереду, все в твоїх руках. А якщо тобі 50, і ти незадоволений роботою, а ще більше – рівнем заробітної плати? А на ринку праці, що не вакансія, то серед вимог обмеження по віку: "до 35 років". То який вихід? А грошенят ох як не вистачає!

Read More 9 Comments

Fri

20

Jun

2014

Реалії життя

  Хочу Вам розповісти, як деякі злодюжки заробляють на хліб із маслом.

реалії життя
Реалії життя

             

        Часто, якщо ми губимо важливі речі (наприклад, документи), останньою надією віднайти втрачене залишається оголошення на онлайн-ресурсах бюро знахідок. Однак будьте готові до того, що людина, яка буцімто знайшла вашу річ і прагне її повернути, може принести вам ще більше турбот.    

 

Read More 0 Comments

Кнопка сайту

Моя правда - комп'ютери і не тільки

<a href="http://mykit.jimdo.com/" target=_blank><img src="http://u.jimdo.com/www54/o/s174e7a2e65579768/img/i80619ee0bc08d65e/1354027211/std/image.gif" border="0" title="Моя правда - комп'ютери і не тільки" width="120" height="50"></a>

Благотворительная организация «СИЯНИЕ НАДЕЖДЫ»
Счетчик PR-CY.Rank
Проверить тИЦ и PR
Яндекс.Метрика